15 червня, 16:30

Федишина просить обласне керівництво виділити кошти для ліквідації наслідків стихійного лиха на Надвірнянщині

Депутат обласної ради від партії ВОЛЯ-РУХ НОВИХ СИЛ Ольга Федишина просить керівництво області виділити кошти для якнайшвидшого усунення наслідків водної стихії, яка відбулася 06 червня 2017 року на Надвірнянщині у селищі Делятин, а також на території сіл Чорний Потік та Чорні Ослави.

З відповідними депутатськими зверненнями Федишина звернулась до голови ОДА Олега Гончарука, голови облради Олександра Сича та голови бюджетної комісії Миколи Палійчука. 

«Внаслідок раптового випадання значної кількості опадів відбувся вихід води за межі русел місцевих потічків та водопропускних каналів, що протікають в селищі Делятин. Відбулося підтоплення присадибних ділянок з приватними житловими будинками, замулення залізно-дорожнього полотна на перегоні Надвірна-Делятин (50 та 52 км). Значної шкоди завдала вода мешканцям будинків по вулиці Б.Хмельницького в селищі Делятин: через потоки води утворилися ями, значне намулення та велика кількість каміння залишається на вулицях, проїжджій частині, присадибних ділянках. Мешканці села Чорний Потік також повідомляють, що внаслідок раптового випадання значної кількості опадів, було розмито ділянку дороги в селі, після опадів утворились ями та великі вибоїни, для вирівнювання яких є потреба в сипучому матеріалі. У селі Чорні Ослави стихією затоплено сільськогосподарські угіддя та інші земельні ділянки, загальною площею близько 1 гектара. Крім того, підтоплено два житлових будинки» - відзначає Ольга Федишина.

Відтак, Федишина просить керівництво області вжити невідкладних заходів щодо виділення коштів для якнайшвидшого усунення наслідків стихії у селищі Делятин, селах Чорний Потік та Чорні Ослави, в тому числі для забезпечення допоміжним транспортом та сипучим матеріалом для виконання робіт щодо усунення наслідків водної стихії.

Нагадаємо, минулого тижня на сесії Надвірнянської районної ради керівник фракції «ВОЛЯ» Тетяна Пришляк звернулась до керівнцитва району з проханням посприяти у забезпеченні жителів Делятина необхідною технікою та щебнем. Втім, досі жодні міри в цьому напрямку райдержадміністрацією не були прийняті.

Поділитися новиною:
Поділитися