13 червня, 13:50

У Галичі провели флеш-моб присвячений Дню Медика


Свято працівників однієї з найблагородніших професій – медика у Галичі відзначили святковим флеш-мобом. Учні Галицької ЗОШ№ 1 запустили в небо повітряні кульки у формі серця, що символізують врятовані лікарями життя людей.
Флеш-моб під назвою "Запусти кульку життя" відбувся в Галицькому Національному природньому парку під керівництвом педагога-організатора, депутата міської ради від політичної партії «ВОЛЯ» Аліни Малаховської

«Лікар - одна з найблагородніших професій світу, він дарує нам найдорожче - здоров'я і береже наші життя. Тому ми вирішили зробити для них свій скромний подарунок напередодні їх професійного свята» - відзначила Аліна Малаховська.

Діти охоче взяли участь в такій акції, відзначили, що кожному в житті доводиться зустрічатись з лікарями і вони допомагають людям ставати здоровішими.

«Вони завжди підкажуть яку таблетку випити, щоб перестав боліти живіт, який сироп допоможе позбутись кашлю, безболісно зроблять укол і допоможуть виздоровіти» - кажуть діти.

Долучились до флеш-мобу і депутати міської ради та педагоги Галицької ЗОШ№ 1, які зі щирими вітання звертаються до всіх працівників медичної галузі.

«Іноді звичайне людське "дякую" буває найдорожчим і дуже необхідним для людей у білих халатах, які кожного дня приходять нам на допомогу, - зазначив організатор заходу, депутат міськради Володимир Горбаль. - З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям.Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра Вам та родинам!».

Поділитися новиною:
Поділитися