13 червня, 11:44

Юрій Гамар врятував Самбір від сміттєвого колапсу, який спланували представники БПП

Минулого тижня Самбірське комунальне підприємство "Об'єднане" перестало вивозити сміття у місті. Його керівник Михайло Товарницький заявив, що зламалася техніка. Після кількох попереджень від міського голови Юрія Гамара він так і не віддав техніку у ремонт. 

Міський голова звільнив керівника комунального господарства, у якого завершився контракт, та профільного заступника мера Миколу Лозинського. Обидва – представники БПП. Саме вони придбали техніку, яка зламалася, у керівника осередку БПП Ярослава Кузьмяка. 

У місті терміново призначили іншого керівника комунального підприємства - Романа Затварського.

"Це дуже схоже на сплановану акцію завести місто у сміттєвий колапс, - розповів міський голова Самбора, представник ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ Юрій Гамар. 

«Сміттєприбиральна автівка, яку керівник підприємства придбав у лідера місцевого БПП і свого товариша Ярослава Кузьмяка, була на гарантійному обслуговуванні у нього. Але усі вони разом вирішили відтягти час, щоби будь-якими шляхами відремонтувати її за кошт міського бюджету. А за той час влаштувати безлад в місті.», - додав мер. 

За словами Гамара, зараз новий керівник комунального господарства "Об'єднане" робить все можливе, аби максимально швидко прибрати відходи. Переповнених сміттєвих майданчиків залишилось лише кілька і ситуація знову стала контрольованою. Більше комунальники бавитися у політику не будуть", - додав мер.


Прес-служба ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ

Поділитися новиною:
Поділитися