7 червня, 15:15

Василь Курій: Честь військових спаплюжили - кожен князьок тримає свою армію

На Львівщині триває боротьба громадського руху «Стоп лісоцид» з лісовою мафією. У Рух входять кілька львівських спільнот. Минулого тижня активісти принесли свої вимоги начальнику обласного управління лісового господарства Анатолію Дейнеці, однак той утік з управління та викликав людей у формі.

«Ми  не ховаємо своїх облич за масками і на всі заходи кличемо з собою журналістів. Публічно несемо в обласну раду  свої пропозиції з проханням розглянути і проголосувати, ідемо до лісників з питаннями, перекриваємо дороги лісовозам і питаємо документи на деревину, викликаємо поліцію, - написав на своїй сторінці у Фейсбук співучасник Руху, людина ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ Василь Курій. -  А керівники лісгоспів на противагу Руху виводять  тітушок-лісушок, погрожують активістам». 

За його словами, 2 червня керівник обласного управління привів на мирну акцію поліцію та людей з шевронами добровольчих батальйонів. Ці люди у камуфляжах стали тут членами команди – беруть участь у нарадах, слуханнях і називаються «громадські ради при». Розказують, скільки добра зробив начальник і скільки лісу завіз в АТО для будівництва бліндажів».

«Хто вони? – питає активіст. Справжні служиві, чи запроданці – як відрізнити? Сьогодні по всій країні такі ж люди у зеленому захоплюють інші будівлі країни, перекривають дороги, пікетують ради і міністерства».
«Країну «шатунить» і штормить. Честь військових спаплюжили - кожен князьок тримає свою армію, - веде далі політик. - Активістам закидають в обличчя: якщо ти патріот, ти маєш їхати на фронт і там показувати геройство. І в цей час  отримують відкат з чергового державного замовлення. І в цей час ті, з фронту, стають стіною проти народу у містах». 

Курій звертається до командирів: відсівайте зерно від полови, ведіть внутрішню безпеку і, врешті, просвіту та пропаганду. Шеврони продаються на базарах і їх може купити будь-хто. Навіть українським добровольцям в німецькій СС «Галичина» щотижня читали лекції про честь солдата, мародерів розстрілювали, а українські священики тут щонеділі правили Служби і говорили їм про християнські цінності солдата.

«Ми не переможемо, якщо такі перевертні будуть паплюжити нашу армію і будуть паралельно воювати проти свого народу. Отут уже Путін не винен. Якщо: поліція – з народом, церква – поза політикою, то армія – в межах полігону і фронту. Якщо  ми не зрозуміємо, що справжня загроза для країни місцеві хруні, ми самі своїми руками знищимо країну», - наголосив Курій.


Прес-служба ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ

Поділитися новиною:
Поділитися