7 червня, 15:07

Турківській міськраді досі не повернули арештовані документи – Геннадій Когут

Апеляційний суд Львівської області в черговий раз скасував ухвалу Самбірського міськрайонного суду від 19.05.2017 року щодо накладення арешту на документи Турківської міської ради, що були вилучені під час обшуку 10.03.2017 року.

27.04.2017 року Апеляційним судом Львівської області вже було скасовано ухвалу Самбірського міськрайонного суду про накладення арешту на майно Турківської міської ради як незаконну і безпідставну .

Однак, дивним чином, після вищевказаного рішення Апеляційного суду, та ж сама суддя Самбірського міськрайонного суду, ухвалу якої вже скасував Апеляційний суд, знову прийняла рішення про накладення арешту на майно міської ради повторно.

Отже, це рішення також скасоване.

«Таким чином, вже майже три місяці вилучені і арештовані документи Турківської міської ради не повертаються власникам з урахуванням скасування арешту на них», - зазначив міський голова Турки від ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ Геннадій Когут.

Нагадаємо, Геннадій Когут - мер містечка Турка на Львівщині, який не побоявся кинути виклик системі і пішов проти усіх діючих схем і договірняків. 

У 2015-му він балотувався від партії «ВОЛЯ», яка сьогодні об’єднана з РУХОМ НОВИХ СИЛ, і виграв, незважаючи на адмін- і корупційний ресурс.

За цей короткий час він зміг повністю змінити містечко. Відмовився від бюрократичної паперової тяганини і з невеликим бюджетом Турки зробив ремонт вулиць, гірських схилів, укріпив обриви у гірському містечку.

У березні цього року здійснено безпідставні обшуки у кабінеті та квартирі Когута, а також у його заступників. Вилучено документи, техніку, особисті речі. А також - сміттєприбиральну машину міста, яку ніби-то міська рада придбала незаконно. До сьогодні Когут виграв дві апеляції – у Львівському Апеляційному суді. Особисте майно йому повернули. А техніку у робочий кабінет та сміттєприбиральну машину досі затримують. 

Прес-служба ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ

 
Поділитися новиною:
Поділитися