18 травня, 20:21

У Галичі відзначили День вишиванки святковим флеш-мобом

Учні Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. 1під керівництвом педагога-організатора, депутата міської ради від партії "ВОЛЯ" Аліни Малаховської святковим флеш-мобом у патріотичному дусі привітали галичан з Днем вишиванки.

Захід відбувся на площі Волі у Галичі, де зібралось більше сотні містян, одягнутих в традиційний український одяг - вишивані сорочки, шо втілюють самобутні традиції українського народу.

Учні школи показали танцювальні та співочі номери під патріотичні мотиви. 

"Ми намагаємось залучати дітей до відзначення таких важливих українських свят для їх всебічного розвитку у патріотичному дусі. Діти сумлінно готувались до свята, і дуже задоволені тим, що продемострували свої таланти перед жителями міста" - наголосила Малаховська.

Сповнені вражень діти відзначають, що з нетерпінням чекали цього свята, старанно готувались і раді показати свої таланти галичанам.  

"Ми сьогодні всі у вишиванках, і у кожного вона різна, але вони однаково гарні і піднімають настрій. Хотілось б щоб таких заходів в місті будо більше і ми разом прославляли Україну"- кажуть учні. 

Долучились до свята і депутати міської ради від партії "ВОЛЯ" Володимир Горбаль та Ярослав Бугра.

"Кожна нація має свої традиції і символи. Так і для нас, українців вишиванка уособлює найкращі здобутки та звичаї України. Дуже приємно бачити як діти шанують наші традиції, охоче одягають вишиванки і сповнені любов'ю до країни беруть  участь в таких заходах" - зазначив Горбаль.
Поділитися новиною:
Поділитися