17 травня, 17:46

Олексій Момот: Вишгород братиме участь у пілотному проекті МВС і стане ще безпечнішим

Між містами  Вишгород, Бровари, Буча та МВС буде підписано Меморандум про створення портативних поліцейських пунктів.

Про це повідомив на своїй  сторінці у Facebook мер Вишгорода від ВОЛЯ-РУХ НОВИХ СИЛ  Олексій Момот.

Таких портативних пунктів у Вишгороді поки заплановано три. На місці працюватиме правоохоронець, який передаватиме інформацію колегам про стан правопорядку на даній території, прийматиме заяви громадян, реагувати на звернення та ін. 

«Пункти буде розміщено таким чином, щоб вони пропорційно охоплювали підконтрольну територію. Ця програму МВС передбачає забезпечення транспортом, екіпіровкою, формою, спецзасобами та всім необхідним для роботи працівників структури», - розповів мер.

За його словами, з огляду на те, що криміногенна ситуація у місті сягає критичної позначки, а проект Муніципальної варти успішно провалено депутатами, то така пропозиція взяти участь у пілотному проекті наразі є дуже актуальною. 

"Прорахувавши витрати виявилося, що нам фінансово вигідніше укласти договір з державною структурою на надання послуг, ніж з нуля створювати власне комунальне підприємство", - зазначив Момот. 

Він також нагадав, що у місті триває реалізація  проекту «Безпечне місто» і  вже виділено кошти на закупівлю додаткових відеокамер. За словами Олексія Момота, цьому питанню приділятиметься максимальна увага. "Наше місто має бути безпечним, і ми докладемо до цього максимум зусиль", - підсумував міський голова.

Поділитися новиною:
Поділитися