15 травня, 17:25

У Бурштині вихованці центру «Довір’я» підготували святковий захід до Дня матері


У Бурштині вихованці Галицького районного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Довір’я» підготували святковий концерт до Дня матері. На свято завітали цілі родини вихованців центру, педагогічний колектив, духовний наставник центру о.Ігор, а також гості - депутат Бурштинської міської ради Ігор Дулик та координатор партії «ВОЛЯ» у Бурштині Ольга Король.

Реабілітанти вітали найрідніших святковими віршами, співали пісні, демонстрували гру на інструментах, показали і театральні постановки. Також з нагоди свята вихованці центру власноруч виготовили подарунки матерям– вітальні листівки.

Після урочистого концерту діти зі своїми батьками та працівниками закладу поїхали на відпочинок, де мали змогу куштувати солодощі – подарунок від депутата міської ради Василя Бублінського та Ольги Король.

«День матері вважаю найчарівнішим святом. Адже кожен розуміє, що найрідніша людина, яка завжди тебе чекає, оберігає і молиться за тебе – це мама. Хочу побажати всім матерям та їх діткам здоров’я, терпіння, Божої ласки, завжди жити з вірою в серці у краще майбутнє» - привітав присутніх Ігор Дулик.

Директор реабілітаційного центру Марія Оршуляк відзначила, що сам центр працює вже чотири роки, тут дітки від 7 до 18 років а також дорослі від 18 до 30 років з обмеженими можливостями мають змогу проходити різнопланову реабілітацію.

«Загалом в області налічується чотири схожі реабілітаційні центри, які мають на меті забезпечення повноцінної реабілітації – соціальної, медичної, психологічної і педагогічної. Статистика показує, що народження діток з обмеженими можливостями постійно зростає, тому зростає і потреба у таких закладах, -відзначає Оршуляк. Особливо приємно те, що наш захід приурочений Дню матері, адже материнство –це найбільше щастя яке Бог може подарувати жінці, це і велика праця та відповідальність».

«Вдячна директору центру Марії Володимирівній за те, що запросила нас на такий світлий захід. Це велика і безцінна справа допомагати діткам з особливим потребами, створювати для них  умови для повноцінного життя, а такі заходи дозволяють їм відчути себе потрібними, цікавими, всебічно розвиватись. Робота працівників центру з цими дітками дає вражаючі результати: я була тут минулого року і бачу що протягом цього року дітки змінились, адаптувались до сучасних умов, стали більш відкритими до спілкування. За це низький уклін всьому педагогічному колективу» - відзначила Ольга Король.

Поділитися новиною:
Поділитися