15 травня, 14:00

Надвірнянський райцентр дитячої творчості провів захід до Дня матері та отримав подарунок від ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ

Надвірнянський районний центр дитячої творчості і національно-патріотичного виховання молоді провів творчий звіт присвячений Дню матері. Долучились до заходу і представники народного депутата Юрія Дерев’янка і партії ВОЛЯ-РУХ НОВИХ СИЛ, які подарували намет для потреб райцентру дитячої творчості.

Цьогоріч під час творчого звіту вихованцям центру вдалося майстерно переплести танцювальні і пісенні номери, зачаровувала і виставка робіт гуртківців, де серед іншого, вже представили навіть елементи одягу. Завдяки цьому запанувало приємне і барвисте свято пошани матерям, які приносять і дарують нам життя, повсякчасно піклуючись і дбаючи про дітей. 

До свята Матері долучилися і народний депутат України Юрій Дерев'янко, депутати від партії «Воля» в обласній, районній та міській радах, які для потреб райцентру дитячої творчості подарували намет, де зможуть проводити різноманітні виїзні майстер-класи і експонувати роботи вихованців. Від імені депутатів–волівців подякувала за такий чудові і насичені виступи помічниця народного депутата України Юрія Дерев'янка Ольга Гладиш. 

«Просто переповнює гамма чудових почуттів від таких чуттєвих виступів, – зазначила вона. - Найбільше щастя на землі – це радість материнства. Сьогодні низько вклоняємося і дякуємо матерям, за їхні турботи і повсякчасну тривогу про нас. То ж нехай, Вас, наші найдорожчі огортає тепло і затишок та Боже благословення, а люблячі серця – ніколи не знають тривог і переживань».

Найтепліші святочні віншування адресувало керівництво району і міста та декан Надвірнянський УГКЦ отець Андрій Бакота. А у великої дружної родини РЦДТ та НПВМ під вмілим керівництвом Руслани Калин зріють нові творчі плани і орієнтири.

Поділитися новиною:
Поділитися