13 травня, 03:57

Львівське сміття cпіймали на Макарівщині - Вадим Токар

На території колишнього піонерського табору в Макарівському районі на Київщині працівники ГФ "Макарівська муніципальна поліція" затримали два вантажні автомобілі з "Львівським" сміттям.

Про це повідомив мер Макарова від ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ Вадим Токар у Facebook.

"Орієнтовно о 5 год. 10 хв. під час нічного чергування на території бувшого піонерського табору, що розташований між с. Зурівка (Макарівської селищної ради) та с. Завалівка (Юрівської сільської ради), працівниками ГФ "Макарівська муніципальна поліція" було затримано два вантажні автомобілі з "Львівським" сміттям", - повідомив він.

За його інформацією, на місце події невідкладно прибула слідчо-оперативно група Макарівського відділку національної поліції, Макарівський селищний та Юрівський сільський голови, керівник ГФ "Макарівська муніципальна поліція".

За попередніми даними один вантажний автомобіль встиг скинути сміття та з місця події зник, два інших було затримано.

Як слідує з пояснень водіїв, сміття вони везли дійсно з м. Львів згідно договорів на утилізацію до м. Дніпро. Проте, чомусь не доїхали... "Чому не доїхали і хто їх сюди скеровував - зараз встановлюють слідчі", - сказав мер Макарова.

Нагадаємо, ГФ "Макарівська муніципальна поліція" вже рік успішно працює на території Макарівського району Київської області і займається охороною громадського порядку, швидким реагуванням на кризові ситуації у межах району, а також взаємодіє з національною поліцією у  питаннях розкриття злочинів та відпрацювання території.

Поділитися новиною:
Поділитися