11 травня, 13:50

Влада продовжує переслідувати реформаторів – РУХ НОВИХ СИЛ

Геннадій Когут - мер містечка Турка на Львівщині, який не побоявся кинути виклик системі і пішов проти усіх діючих схем і договірняків. 

У 2015-му він балотувався від партії «ВОЛЯ», яка сьогодні об’єднана з РУХОМ НОВИХ СИЛ, і виграв, незважаючи на адмін- і корупційний ресурс.

За цей короткий час він зміг повністю змінити містечко. Відмовився від бюрократичної паперової тяганини і з невеликим бюджетом Турки зробив ремонт вулиць, гірських схилів, укріпив обриви у гірському містечку.
 
Однак покращення рівня життя мешканців Турки прямопропорційне зменшенню корупційних дивідендів місцевих кланових еліт. На Когута тиснуть, погрожують. Також він привселюдно критикує дії Президента, за що мера переслідують чиновники по вертикалі держадміністрацій та нардепи.
 
Нарешті, у березні цього року здійснено безпідставні обшуки у кабінеті та квартирі Когута, а також у його заступників. Вилучено документи, техніку, особисті речі. А також - сміттєприбиральну машину міста, яку ніби-то міська рада придбала незаконно. До сьогодні Когут виграв дві апеляції – у Львівському Апеляційному суді. Особисте майно йому повернули. А техніку у робочий кабінет та сміттєприбиральну машину досі затримують. Робота міста паралізована.
 
«Кругова порука у владі продовжує тиснути. Подолати опір системи ми зможемо тільки разом, приєднуйтесь до ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ і Геннадія Когута сьогодні, щоб вже завтра в вашому місті почалися справжні зміни!», - заявляють представники РНС
Поділитися новиною:
Поділитися