10 травня, 14:42

Самбір залучить додатково 500 тисяч гривень у бюджет – Юрій Гамар

Можливість отримати 500 тисяч гривень в бюджет отримало місто Самбір завдяки погодженню руху вантажівок, що перевозитимуть до Стрільбичів комплектуючі до вітряків. 

При  цьому, за словами мера Самбора від ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ Юрія Гамара, обладнання перевозитимуть вночі і лише по кілька машин. 

Компанія, що перевозитиме, зобов’язалася відновити всі демонтовані дерева та стовпи, що заважають руху вантажівок, за власний кошт. 

У той же час, коментуючи усі провокації, що відбуваються  у зв’язку із цією ситуацією, Гамар зазначив, що "раптовим еко-активістам" мабуть не дає спокою, що гроші пішли в бюджет, а не в чиюсь кишеню і що місто в складний час працює і знаходить можливість розвиватися.

Мер Самбора додав, що міська влада завжди готова до діалогу і сприймає усі цікаві ідеї щодо розвитку Самбора.  "Утім пусті гасла і слова ніхто не сприйматиме", - зазначив Гамар. 

Нагадаємо, вулицями Самбора невдовзі пройде колона із 60 вантажівок, які повезуть вітрогенератори для встановлення у селі Стрільбичі. 

Попередньо експерти фірми ТзОВ «Карпатський вітер» вивчили всі можливі маршрути: єдиною дорогою, що дозволяла дотримати євро стандарт і вимог страхової компанії виявились вулиці Самбора.    

Після узгодження всіх  питань  голови депутатських фракцій, виконком міської ради, міський голова Самбора Юрій Гамар погодили рух. 


Прес-служба партії "ВОЛЯ" - РУХ НОВИХ СИЛ
Поділитися новиною:
Поділитися