10 травня, 12:38

Мешканці Самбору обурені поновленням регіонала Пицика на посаді – ВОЛЯ–РУХ НОВИХ СИЛ

Самбірський суд поновив на посаді регіонала, екс-начальника юридичного відділу Самбірської міської ради Романа Пицика, якого звинувачують в численних корупціних діях.

Пицик – один з засновників міськoї організації Партії регіонів, працював у міськраді разом з попереднім міським головою Тарасом Копиляком. 

Новий мер від ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ Юрій Гамар виявив чисельні схеми розкрадання міського майна - незаконну оренду і приватизацію земель та магазинів, незаконне оформлення спадщини, узаконення самобудов. За що Пицик отримав дві догани.

Після того, як Пицик порушив присягу держслужбовця – виступив у судовому процесі проти міської ради будучи чиновником міськради, торік його звільнили. Нині працює спеціальна комісія на чолі із новим начальником юрвідділу, яка оцінює збитки попереднього керівника відділу у мільйони гривень.

Однак суд вважає це все недостатнім для звільнення регіонала і поновив його на посаді. Люди, обурені такою зневагою до закону, закидали суддю грошима.

"Стара система" чиновників і суддів хоче підняти голову і поновити корупційні схеми в Самборі. Цього їм не вдасться зробити. Юристи міської ради уже готують апеляцію», - повідомили у прес-службі Самбірської міської ради.
Поділитися новиною:
Поділитися