28 квітня, 14:11

Звільнені через корупцію чиновники продовжують мстити меру Самбора Юрію Гамару

У Самборі загострюється брудна інформаційна війна проти команди мера від ВОЛІ_РУХУ НОВИХ СИЛ Юрія Гамара. 

Зокрема, ЗМІ оприлюднили інформацію, що ніби-то міський голова із колегою застосували силу до спеціаліста відділу житлових питань Віктора Копиляка. Він же – племінник екс-мера Тараса Копиляка.
 
 «Нічого дивного, це - продовження спланованої інформаційної війни проти міськради, - пояснив Юрій Гамар. - Я обіцяю всіляку допомогу правоохоронцям, які займатимуться цією справою. Ми зараз увійшли в активний процес очищення міської ради, вже чимало чиновників, які недобросовісно виконували обов'язки, звільнені. І тому опоненти вдаються до брудних прийомів".
 
Після того, як півтора роки тому міським головою Самбора став людина ВОЛЯ_РУХУ НОВИХ СИЛ Юрій Гамар, у місті не вщухають провокації. Мер, який до того ніколи не був чиновником, відмовився відмивати кошти, ділити землі і грати на руку самбірським кланам.

«Ми витримаємо війну однозначно. Тут ніхто не злякався. Брудні провокації – давно вивчені і свідомі самбірчани їх добре розуміють. Якщо людина чесна, вона не перестріває на вулиці, не пише нецензурщини, не прикидається побитою.  Надалі закликаю усіх змобілізуватись і працювати на користь громади Самбора. Так як було – вже не буде», - підсумував Юрій Гамар.
 
Нагадаємо, днями внаслідок службового розслідування було звільнено начальницю земельного відділу Галину Магац. За цим послідувало те, що екс-мер Тарас Копиляк погрожував на вулиці начальнику юридичного відділу Володимиру Процайлу. Ще раніше у місті були розмальовані нецензурні вислови проти міського голови. А минулого року сфальсифіковано адміністративну справу проти ніби-то незаконного голосування мера, Гамар виграв апеляцію.
Поділитися новиною:
Поділитися