25 квітня, 17:14

"ВОЛЯ" та РУХ НОВИХ СИЛ приймають перші спільні рішення на Львівщині

Оновлена партія ВОЛЯ-РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі провела зустріч з активістами і представниками громад чотирьох районів Львівщини та Львова щодо оголошеного в області сміттєвого меморандуму.

28 учасників засідання одноголосно постановили:

1. Закликати львів’ян брати активнішу участь у ліквідації сміттєвої проблеми. А саме – усіма законними методами тиснути і змушувати міського голову Львова якнайшвидше приймати рішення про будівництво сміттєпереробного заводу. Таким чином дію меморандуму не доведеться продовжити, а львів’яни допоможуть врятувати 19 міст від сміттєвого колапсу. Якщо представники громад пішли назустріч львів’янам, вони також мають зрозуміти жителів області.
2. Мера Львова Андрія Садового зобов'язати щомісяця звітувати публічно про перебіг проектування і будівництва заводу.

3 Закликаємо мерів, які не погодили свої рішення щодо меморандуму але підписали його, негайно обговорити такі рішення з громадою та депутатами. Щоб унеможливити конфлікти на місцях та акції протесту, що і далі зашкодить конструктивній роботі.

4. Міські голови від ВОЛЯ-РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі, які не підписували меморандуму, перш ніж приймати рішення, мають погодити це з громадою.

Люди ВОЛІ та партійці ВОЛЯ-РНС виконуватимуть узгоджений план у своїх організаціях в районах, фракціях та громадських організаціях.

Нагадаємо, 21 квітня на нараді у Львівській облдержадміністрації за посередництвом віце-прем'єр-міністра Володимира Кістіона львівська міська та обласна влада уклали меморандум із 19-ма містами Львівщини. Вони мають приймати від 10 до 80 тонн відходів Львова щодня протягом 2 років. Однак представників деяких міст, яких внесено у так званий меморандум, навіть не було на нараді та ніяких документів вони не підписували.

Зокрема, представник ВОЛЯ-РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі на Львівщині Василь Курій повідомив, що міста Самбір та Старий Самбір не підписували оголошений меморандум про розподіл львівського сміття.

Поділитися новиною:
Поділитися