12 квітня, 17:10

«ВОЛЯ» Львівщини оголосила про спільну роботу із Рухом нових сил

Представники партії «ВОЛЯ» у Львівській області оголосили про спільну роботу з Рухом нових сил.

«Ми усвідомлюємо усю відповідальність перед виборцями політичної партії «ВОЛЯ», які віддали нам у 2015 році 25 500 голосів – і ми отримали на Львівщині 65 депутатських мандатів у радах та двох міських голів», - йдеться в заяві.

Люди ВОЛІ на Львівщині зазначили, що вони усвідомлюють, яку працю вклав у створення постмайданівської по-справжньому нової партійної організації кожен її член та прихильник, щоби сьогодні ми мали свої депутатів у місцевих і Верховній Раді та могли приймати соціальні рішення, писати проукраїнські законопроекти.

«І об’єднання – це рух у цьому ж напрямку - будівництва добробуту неолігархічної недиктаторської держави. Адже ми переконані, що побороти необандитську систему можна лише коли акумулювати усі можливі зусилля. Насправді Україна з початків Незалежності чекає об’єднання справжніх демократичних сил, а не їх розбрату та окремої боротьби кожної партії за свою булаву», - йдеться в заяві Львівської «ВОЛІ».

«Саме тому ми ділимося своїми напрацюваннями, здобутками, довірою наших виборців із Рухом нових сил Михайлом Саакашвілі. Не переслідуємо власних інтересів, а жертвуємо ними заради однієї мети – диктатура і прихований геноцид народу мають бути подолані. І цього разу – уже не революційним, а продуманим демократично-правовим шляхом. Остаточно і назавжди.

Об’єднуємося з такими як ми - для спільного походу проти владного свавілля. Бо тільки маючи потужні демократичні фракції у радах різних рівнів, зможемо блокувати злочинні закони та ініціювати справедливі зміни в країні»», - сказано в заяві.

Політики запевнили виборців, що ідеологія, наміри та цілі «ВОЛІ» не зміняться.

«Сподіваємося, наш приклад переймуть інші політичні партії, які не переслідують власні інтереси, окрім інтересів українського народу, і доєднаються до нового руху», - заявили учасники «ВОЛІ».Прес-служба партії "ВОЛЯ"

Поділитися новиною:
Поділитися