11 квітня, 23:44

Коростишівська міськрада просить парламент підтримати законопроект 4355 про передачу землі громадам - "ВОЛЯ"

На позачерговій сесії Коростишівської міської ради за ініціативи фракції партії "ВОЛЯ" було прийнято рішення  звернутись до Верховної Ради з проханням підтримати законопроект 4355, яким земля поза межами населеного пункту переходить в комунальну власність громадам.

Про це повідомили в Коростишівській районній організації партії "ВОЛЯ".

"Потрібно припинити розбазарювання нашої землі Держеокадастром області, а її виділення повинно бути прозорим і людям, які проживають на цій землі та працюють на ній", - йдеться в заяві фракції.

Також депутати ухвалили рішення  звернутися до Верховної Ради, Президента та НКРЕКП про необхідність скасування плати за транспортування газу (130 грн. з людини).

"Вони чекають чи ми "проковтнемо" чергове збільшення платежів, тому потрібно показати що ми не згідні! Сотні рад по всій Україні приймають аналогічні рішення!",  - зазначили люди "ВОЛІ".

Депутати від "ВОЛІ" подякували усім депутатам міської ради усіх політичних сил, які одноголосно підтримали вказані проекти рішень.

Керівнику фракції "ВОЛЯ" Антону Соболівському від міської виборчої комісії вручили подяку за юридичну допомогу під час виборів.

Нагадаємо, законопроект 4355 був в порядку денному парламенту 11 квітня, однак депутати не встигли перейти до його розгляду.

Національна комісія, що здійснює регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг скасувала своє рішення щодо запровадження абонплати за газ. 

Прес-служба партії "ВОЛЯ"

Поділитися новиною:
Поділитися