23 березня, 12:32

«ВОЛЯ» Стрия вимагає, щоб фінансування ЖЕКів відбувалось з бюджету міста

Міська рада відмовилася фінансувати комунальні підприємства в місті Стрий. Утримання ЖЕКів повністю лягає на плечі міщан. Відтак, тарифи на послуги у місті підіймають кожні три місяці. 

Про це повідомив активіст «ВОЛІ» Ігор Брик.

«Коли мова йде про тарифи на воду, сміття та комунальну плату, пересічних городян ніхто не хоче питати, а не те щоб чути. Минулого тижня в Народному домі були слухання щодо тарифів. Та  місцева влада із керівниками стрийських ЖЕКів спеціально привели своїх працівників. Вони, такі ж стрияни як і всі, галасливо намагалися захищати роботу комунальних підприємств. Та активісти не дали протягнути потрібні для влади тарифи», - повідомив представник «ВОЛІ». 

Брик пояснює, що востаннє тарифи піднімали три місяці тому. Обслуговування дворів, сходових кліток, вулиць кращим не стало.

«Міська влада виділяє кошти лише на одне комунальне підприємство – «Комбінат комунальних підприємств». Цього року дали їм 30 мільйонів. За ці гроші міняють таблички, миють лавочки, кладуть бруківку, озеленюють - і під це списують великі суми. Щоб дописати на меморіальній таблиці «Герой України» списали 13 тисяч гривень! Тому інші комунальні підприємства владу не цікавлять, - пояснює Брик. 

На його думку, підняття тарифів нічого не дасть. «Люди і так не можуть стільки платити і мають великі борги по комуналці. Якщо підвищать ціни на послуги, борги мешканців лише зростуть у рази. Натомість комунальники і далі будуть у жалюгідному стані», - вважає активіст.

«ВОЛЯ» Стрия наполягає на тому, щоби фінансування ЖЕКів відбувалося з бюджету міста. Активісти партії будуть присутні на усіх громадських слуханнях та інформуватимуть людей про дії Стрийської влади.

Прес-служба партії "ВОЛЯ"

Поділитися новиною:
Поділитися