22 березня, 19:46

Тарас Елейко: Дії влади - черговий крок у наш із вами відчай

Попри підтримку владою блокади торгівлі з окупованими територіями вантажі будуть продовжувати переміщуватись, однак українці не зможуть це проконтролювати.

Так оцінив дії РНБО щодо офіційної блокади торгівлі з окупованими територіями боєць і  людина ВОЛІ Тарас Елейко у своєму блозі на Gazeta.ua.

«Якщо не можеш повстання придушити – треба його очолити. Нинішня влада це добре затямила»,  - пише активіст

Він пояснює, що події у Кривому Торці 13 березня – це була перша спроба розігнати незгідних. Щоб подивитися, як відреагує суспільно. Але владі не вдалося це зробити.

«І через два дні вони уже теж "за" торговельну блокаду окупованих територій. До того з нами пробували боротися по-всякому: погрожували відключенням світла, підняттям долара, зубожінням. Влада обережна, прощупує», - пояснює блогер.

Це нічого не змінить, каже Елейко. Вантажі і далі будуть переміщуватися. Тільки тепер ніхто з українців не зможе це проконтролювати. Хто підійде у зону контролю в радіусі 100 кілометрів – того визнають терористом.

«Це все – черговий крок у наш із вами відчай, - підсумовує боєць. - Нам доведеться говорити, критикувати, кричати, пропонувати, блокувати – але не більше – ще два роки. Тому що зараз зробити із тією владою те, на що вона заслуговує, не можемо. Україна розлетиться, як торт, на шматки усім сімом прилеглим країнам».

«Оголошувати імпічмент наразі немає для кого. Гідних кандидатів суспільство ще не висунуло», - вважає активіст.

Поділитися новиною:
Поділитися