20 березня, 13:10

Турківська міська рада засудила розгін блокади Донбасу – «ВОЛЯ»

Турківська міська рада з ініціативи партії «ВОЛЯ» засудила силовий розгін блокади торгівлі з окупованими територіям Донбасу, який відбувся 13 березня.

Про це повідомила прес-служба партії «ВОЛЯ».

Львівщиною котиться хвиля протестів проти силового розгону торгівельної блокади 13 березня. 
 

«У черговий раз влада вчинила злочин проти своїх громадян. Співробітники силових підрозділів побили та затримали активістів. Відповідальність за такі злочинні дії повинні понести учасники операції та їх керівники. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, керівник Антитерористичного центру СБУ Віталій Маліков мають бути негайно звільнені», - йдеться у заяві ради.

Депутати підтримують блокування торгівлі з непідконтрольними територіями. Вимагають: прийняти закон про тимчасово окуповані території, ввести воєнний стан на цих територіях, розслідувати підняття тарифів на електроенергію та не вживання заходів для відмови від вугілля з окупованих територій. Для того має бути створена тимчасова комісія Верховної Ради. 

«Замість того, щоб визнати війну війною та припинити будь-які економічні стосунки з окупованими територіями, влада успішно заробляє на торгівлі з терористами. Процвітає контрабанда, а влада називає це «обміном товарами». Державні кошти за такий «обмін» спрямовуються терористам, які витрачають їх на утримання бойовиків та закупівлю зброї», - наголошують турківські обранці.

Вимоги скеровані Президенту, парламенту, Кабміну.

Нагадаємо, раніше з подання фракцій «ВОЛЯ» дії влади в частині розгону блокади Донбасу засудили депутати Старосамбірської районної ради.

Прес-служба партії "ВОЛЯ"

Поділитися новиною:
Поділитися