1 березня, 16:34

Керівника "Галсільлісу" хочуть призначити непрозоро, щоб він і далі служив лісовій мафії - Василь Курій

Партія "ВОЛЯ" вважає рішення конкурсної комісії Львівської облради щодо призначення нового керівника "Галсільлісу" непрозорим та кулуарним.

Про це заявив активіст "ВОЛІ" і депутат Старосамбірської районної ради Василь Курій.

«Ми не для того три роки боролися з чорними лісорубами і їх покровителями, щоби нам тепер замилювали очі. Фіктивна зміна керівника «Галсільлісу» нас не цікавить», - сказав Курій.

За його словами, 28 лютого конкурсна комісія Львівської облради погодила на цю посаду Володимира Мельника, а 7 березня за нього має проголосувати сесія. 

Курій вважає рішення комісії непрозорим і кулуарним. А призначення будь-якої людини без  запропонованої чіткої програми розвитку підприємства – абсурдним.

«Мельник не представив комісії покрокового плану дій. Звідки він планує узяти гроші для модернізації підприємства, якщо воно має мільйонні борги? Лише у Старосамбірської філії - 10 мільйонів боргу. Немає електронного обліку деревини, біркування, глибокої переробки – усю деревину віддають «сирою» підприємцям. Немає оснащення для роботи лісових бригад. На це все потрібні мільярди. Нині це – підприємство-катастрофа. Чергові і чергові люди приходять у це крісло, щоби служити системі – лісовій мафії», - наголосив  представник "ВОЛІ".
 

«Вони зрозуміли, потрібно щось робити, дальше так красти не можна, красти треба вишукано. Тому вдаються до модних заходів - конкурсів, системи «прозоро», на сайтах подають примарні звіти і плани вирубок. З січня ціла комісія обласної ради розглядала кандидатуру на керівника підприємства. Але навіть говорити про призначення нового очільника без програми розвитку комунального підприємства – злочинно. У «Галсільліс» спочатку треба вкласти гроші, або взагалі ліквідувати», - пояснив Василь Курій.

Від імені «Майдану Старосамбірщини», Старосамбірської райради, людей ВОЛІ Курій вимагає від обласних депутатів розробити програму розвитку підприємства, звернути увагу на план дій запропонованого керівника і прийняти об’єктивне рішення.

Попередній керівник «Галсільлісу» Петро Пешко звільнився у вересні, коли проти організації подали ряд позовів і вона мала мільйонні борги.
Нагадаємо, Старосамбірська районна рада заборонила всі види суцільних рубок. 

Прес-служба партії "ВОЛЯ"

Поділитися новиною:
Поділитися