31 січня, 17:27

Дерев’янко просить Гройсмана і Данилюка виділити кошти на будівництво спортивного комплексу в Дубровиці

Народний депутат від партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, міністра фінансів Олександра Данилюка, віце-прем’єра Геннадія Зубка та міністра молоді та спорту Ігоря Жданова з проханням сприяти виділенню коштів з бюджету на 2017 рік на будівництво спортивно-оздоровчого комплексу в м. Дубровиця Рівненської області.

Про це повідомила прес-служба партії "ВОЛЯ".

Депутат повідомив, що до нього звернулась громадська організація «Сила ВОЛІ» з інформацією про те, що сьогодні місцеві жителі позбавлені можливості займатися фізичною культурою і спортом у межах Дубровицького району у зв’язку з відсутністю належних умов.

У зверненні до депутата повідомлялось, що у м. Дубровиця існує можливість побудувати новий спортивно-культурний комплекс з дотриманням вимог щодо якості та безпечності будівлі на території стадіону «Горинь».

Також відомо, що у 2016 році на замовлення Управління освіти, молоді та спорту Дубровицької районної державної адміністрації Рівненської області розроблено проект «Будівництво спортивно-оздоровчого комплексу по вул.» Червоного Хреста, 25 в м. Дубровиця.

«Кошторисна вартість будівництва першої черги такого об’єкта становить близько 30 млн. гривень», - зазначив Дерев’янко.

Він додав, що в районному бюджеті немає такої суми коштів, а тому існує потреба у додатковому фінансуванні будівництва за рахунок коштів державного бюджету.

«Для жителів Дубровицького району Рівненської області будівництво на території стадіону «Горинь» нового сучасного спортивно-оздоровчого комплексу з усією необхідною інфраструктурою є пріоритетним завданням соціального спрямування», - вважає Дерев’янко.

Тому парламентар просить урядовців  вжити заходів щодо виділення з Державного бюджету на 2017 рік коштів на фінансування будівництва спортивно-оздоровчого комплексу по вул. Червоного Хреста, 25 в м. Дубровиця, кошторисна вартість якого становить 38 544,317 тис. грн (станом на 20.10.2016 року).

Прес-служба партії "ВОЛЯ"


Поділитися новиною:
Поділитися