25 січня, 15:51

У Сквирі можуть закрити Центральну районну лікарню – депутат від «ВОЛІ»

Міністерство охорони здоров’я розробило проект постанови КМУ «Питання формування госпітальних округів», якою передбачено визначення складу й меж госпітальних округів та порядок їхнього створення, що може стати вироком для Сквирської Центральної районної лікарні і цілого міста.

Про це повідомив керівника партії «ВОЛЯ» у Сквирському районі та депутат Сквирської міської ради  Володимир Добровольський під час сесії міської ради.

За його словами, згідно проекту створення госпітальних округів, Сквира входить до третього госпітального округу з центром у м. Біла Церква. Це значить, що вторинна ланка медицини у місті просто знищується.

«Бажання закрити Сквирську ЦРЛ в «гарячих» головах вже існує давно, з часів партії «Регіонів», але дивує те, що нові «реформатори» продовжують цей шлях», - сказав Добровольський.

Він підкреслив, що у разі приєднання до Білоцерківського округу з центром у м. Біла Церква, збільшиться відстань до лікарні інтенсивного лікування та існуватиме реальна невтішна перспектива знищення Сквирської ЦРЛ, як багатопрофільної лікарні. 

«Це глибоко турбує всю медичну спільноту, депутатський корпус міста та громадськість. Виникає величезне занепокоєння, щодо визначення подальшого існування закладів охорони здоров’я району, у разі прийняття такого рішення, щодо меж і складу госпітального округу», - зазначив Добровольський. 

За підсумками обговорення на сесії Сквирської міської ради депутати підтримали запит Володимира Добровольського до голови Київської ОДА О. Горгана щодо офіційного надання проекту створення госпітального округу в який входить м.  Сквира, з метою ширшого обговорення та недопущення закриття ЦРЛ в м. Сквира.

Прес-служба партії «ВОЛЯ»

Поділитися новиною:
Поділитися