29 грудня, 16:25

«ВОЛЯ» провела тренінг для своїх активістів у Дубровиці

Члени партії "ВОЛЯ", які отримали сертифікати тренерів по роботі з виборцями, провели перший власний тренінг для активістів у м. Дубровиця на Рівненщині.

Про це повідомила прес-служба партії "ВОЛЯ".

Тренінг охоплював чотири теми:
- «Робота в міжвиборчий період. План роботи з виборцями. Комунікація з аудиторією»;
- «Фандрейзинг (збір коштів від малих донорів)»;
- «Публічний виступ»;
- «Ідеологічні засади партії «ВОЛЯ».

У ході тренінгу тренери стисло подали основні тези щодо організації роботи партії у міжвиборчий період, навели приклади успішних політтехнологій щодо комунікацій із виборцями, залучення волонтерів та прихильників тощо.

На тренінгу основна увага була приділена практичним завданням, тож учасники брали активну участь у процесі, мали можливість невідкладно застосувати отримані знання на практиці.

Члени та активісти партії «ВОЛЯ» переконані, що рекомендації Національного Демократичного Інституту дозволять зробити діяльність партійного осередку ще більш ефективною, соціально спрямованою, прогресивною та унікальною.

Нагадаємо, у листопаді активіст «ВОЛІ», голова ГО «СИЛА ВОЛІ» Роман Колюхов та керівник обласного партійного осередку «ВОЛІ» Сергій Микитюк взяли участь у тренінгу для людей ВОЛІ, що проводився у Києві Національним

Демократичним Інститутом (НДІ) та отримали сертифікати тренерів по роботі з виборцями.

В подальшому аналогічні тренінги Роман Колюхов та Сергій Микитюк проводитимуть в сусідніх районах Рівненської області для місцевих осередків партії «ВОЛЯ». Так само навчання проводяться і в інших областях України.

Прес-служба партії "ВОЛЯ"

Поділитися новиною:
Поділитися