27 листопада, 16:27

"ВОЛЯ" продовжує боротьбу проти забудови Солом'янського ландшафтного парку

Партія "ВОЛЯ" вкотре підтримала акцію протесту проти забудови Солом'янського ландшафтного парку по вулиці Кудряшова в місті Києві.

Про це повідомила координатор Солом'янської районної організації партії "ВОЛЯ" Світлана Пойденко.

За її словами, на акції, яка відбулась 27 листопада, були присутні активісти Солом'янської районної організації партії "ВОЛЯ" Сергій Василенко, Вікторія Візир, Світлана Пойденко, Ігор Янко та інші, голова ініціативної групи мешканців Сергій Казаков, а також  громадські діячі і небайдужі мешканці.

Учасники акції обговорили свої наступні дії щодо протидії забудови в Солом'янському ландшафтному парку.

"Загалом вдалось зібрати більше 500 підписів для того, щоб винести це питання на розгляд КМДА на сесії, щоб зупинили цю забудову", - повідомила Пойденко.

За її інформацією, дані щодо цього порушення вже внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань (ЄРДР) по факту "самоуправство". 

"На жаль, навіть у міліції нам поки не повідомили, хто є забудовником, хоча справу відкрили стосовно особи, а не по факту. Це достеменно відомо, проте нам не хочуть цього говорити", - заявила координатор районної організації.

Пойденко також повідомила, що активісти та представники громадських організацій вже направили багато звернень стосовно правопорушення в парку в різні структури.

Нагадаємо, представники Солом'янської районної організації партії "ВОЛЯ" підтримали ініціативних місцевих мешканців, які виступили проти забудови Солом'янського ландшафтного парку по вулиці Кудряшова в місті Києві.

Під час акції протесту 12 листопада на місце забудови були викликані представники поліції, які зафіксували заяву про порушення. Однак, офіційної інформації про те, хто є власником будівництва та які документи він має, так ніхто і не побачив.

Народний депутат від партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев'янко звернувся до голови Солом'янської райдержадміністрації Максима Шкура та начальника управління Нацполіції у Солом'янскому районі Києва Павла Василенка з проханням перевірити інформацію, яку надали місцеві активісти, та відреагувати на них належним чином.


Прес-служба партії "ВОЛЯ"

Поділитися новиною:
Поділитися