12 листопада, 17:52

"ВОЛЯ" виступила проти забудови Солом'янського ландшафтного парку в Києві

Представники Солом'янської районної організації партії "ВОЛЯ" підтримали ініціативних місцевих мешканців, які виступили проти забудови Солом'янського ландшафтного парку по вулиці Кудряшова в місті Києві.

Про це повідомила прес-служба партії "ВОЛЯ".

Голова Ініціативної групи Сергій Казаков підкреслив, що людям не було надано ніяких документів та пояснень, чому на території парку почалось будівництво.

"Ми вважаємо, що це незаконне захоплення території парку", - переконаний Казаков.
В свою чергу активіст, мешканець Солом'янського району Ігор Янко заявив, що приватна структура захопила територію ландшафтного парку.

"На наше прохання показати відповідні документи, вони не реагують, райдержадміністрація не відповідає на наші листи. Місцеві жителі пробували заходити на територію будівництва, їх виганяла охорона. Це територія ландшафтного парку. По логіці ніякі дозвільні документи вони отримати не могли", - сказав Янко.

"Декілька днів тому у ЗМІ з'явилась інформація, що людина, яка очевидно підписувала дозвільні документи, була затримана працівниками СБУ при отриманні хабара за підписані погодження за виділення земельних ділянок", - повідомив також активіст.

Місцеві мешканці побоюються, що на місці парку може з'явитись не просто приватний будинок, а ціла багатоповерхівка.

Координатор Солом'янської районної організації партії "ВОЛЯ" Світлана Пойденко повідомила, що 27 жовтня мешканці помітили, що в парку біля спортивного майданчика з'явився паркан, де починається будівництво. Вони одразу викликали поліцію, однак ніяких дозволів не було надано навіть представникам правоохоронних структур.

Поліцію також викликали 30 жовтня, однак вже 31 жовтня почались основні будівельні роботи на зазначеній ділянці.
Під час акції протесту мешканців в суботу, 12 листопада знову були викликані представники поліції, які зафіксували заяву про порушення. Однак, офіційної інформації про те, хто є власником будівництва та які документи він має, так ніхто і не побачив.

Народний депутат від партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев'янко звернувся до голови Солом'янської райдержадміністрації Максима Шкура та начальника управління Нацполіції у Солом'янскому районі Києва Павла Василенка з проханням перевірити інформацію, яку надали місцеві активісти, та відреагувати на них належним чином.

Поділитися новиною:
Поділитися