27 жовтня, 16:44

Люди «ВОЛІ» пройшли тренінги міжнародних експертів з виборів та політичних стратегій

19 людей ВОЛІ з 10-ти областей України пройшли навчання у Національному демократичному інституті (США) в Україні. 

Про це повідомила прес-служба партії «ВОЛЯ».

Організація працює на зміцнення політичних партій у громадянському суспільстві.

«Не потрібно соромитися того, що ти працюєш у партії, чи разом із нею. Бо сучасна європейська партія – це робота з людьми. І паралельно із нею завжди іде громадська організація. Вона не бере участі у виборах, але працює в дусі партії, підтримує її цінності», – зазначила учасниця тренінгу Марія Козак.

«Саме це і робить «ВОЛЯ» уже два роки від часу її створення. Поряд із партійцями у Львові працює півсотні активістів із найрізноманітніших рухів і сфер діяльності», - додала людина ВОЛІ.

Міжнародні спеціалісти наголошують: не варто приховувати того, що партійна організація залучає кошти від своїх симпатиків. Адже ми не хочемо належати олігархам. Також не соромитися того, що партія завжди називає своє ім’я. Бо ми прагнемо, щоб до нашої роботи долучалися якнайбільше пересічних людей. 

«Я зрозуміла: не слід уникати своєї партійної приналежності. Бо якщо ти називаєш «ВОЛЯ» і люди радо погоджуються з тобою волонтерити, проводити доброчинні акції, безкоштовно надавати юридичні консультації, викривати шахрайські схеми – це і є найвищою оцінкою політичної сили», - зазначила Марія Козак.
Із людьми ВОЛІ працювали міжнародний експерт з виборів Йохан Гамлес (Канада) та тренер із політичних стратегій Вім Борреманс (Бельгія).

«Учасники отримали завдання опитати по три людини на вулиці, яке їхнє ставлення до політичної партії «ВОЛЯ». Усі зробили це швидко, бо кияни охоче йшли на контакт і навіть залишали свої телефони. Це свідчить про довіру людей до політичної сили. Опитали 30 киян, 6 із них сказали, що підтримують «ВОЛЮ» та погодилися долучитися до її ініціатив», – зазначив Йоган Гамлес.

Поділитися новиною:
Поділитися