25 жовтня, 10:38

У Вишгороді продовжуються роботи з благоустрою - координатор міської організації "ВОЛІ"

Міська рада Вишгорода прийняла  рішення та частково підписала договори на проведення робіт з реконструкції та впорядкування центральної площі Тараса Шевченка. 

Про це повідомив координатор міської організації партії "ВОЛЯ" у Вишгороді Віктор Шубка.

За його словами, заплановано провести стаціонарну поливну систему по всьому периметру трав'яного покрову площі. 

"Щоб захистити газони від витоптування, буде змонтовано декоративну огорожу, схожою за стилістикою Диво-парку. А ще ми запланували заміну всіх старих лавок на таку ж кількість, але осучасненого дизайну", - розповів Шубка.

Він додав, що вже 
навесні аналогічну систему поливу буде проведено на галявині Казок. 

Також триває робота над ідеями щодо відновлення роботи фонтана на вказаному майданчику. Координатор партійної організації повідомив, що фонтан буде видозмінений, щоб надалі ні в кого не виникало спокуси перетворити його у смітник, та стане родзинкою і окрасою «казкового» скверу.

"Міська рада прийняла рішення про проведення ремонту, укріплення самої конструкції та повну заміну дешевої китайської електроніки на сучасні LED-лампочки, що в свою чергу не лише гарантуватиме безпеку, а й суттєво зекономить витрати електроенергії під час повної експлуатації фонтану", - розповів представник "ВОЛІ".

Він підкреслив, що міська влада рухається за графіком в питанні  будівництва доріг, ремонтів асфальтового покриття вулиць та прибудинкових територій. 

Зокрема, нещодавно тротуари з'явилися по обидва боки ДНЗ «Золотий Ключик» і «Чебурашка». А вже в плани на наступний рік внесено асфальтування дороги за згаданим маршрутом. 

Також, ми відреагували на звернення районної ради ветеранів, офіс якої знаходиться по вул. Дніпровській, де нещодавно проведено реконструкцію дороги. Ветерани просили навести «красу» поряд з приміщенням, в якому вони збираються. На вимогу поважних виш городців ми запросили дизайнера по озелененню, який створив чудову композицію – так звану «альпійську гірку».

Також за словами координатора, у 30-ти будинках буде встановлено нові поштові скриньки.

"Також, своєю чергою рухається реалізація програми «Теплий під'їзд». Вона працює безперебійно, останній об'єкт на якому завершено заміну вікон на енергоефективні, це - Симоненка,1. До кінця року всі будинки , які включені у програму на 2016 рік будуть з новими склопакетами в місцях загального користування", - підкреслив Шубка.

Людина ВОЛІ повідомила, що протягом місяця у місті встановлено 5 нових ігрових комплексів на дитячих майданчиках та ще за поточний місяць заплановано оновити 5 спортивних майданчиків. 

Віктор Шубка закликав громаду Вишгорода бережливо ставитися до того, що зроблено за кошти кожного жителя міста, адже всі є платниками податків.
"Невдовзі частина дитячих територій буде обладнана камерами спостереження з виведенням відео на екрани у Вишгородському відділі поліції. Тож, надіюся така опція дисциплінує громадян, які допускають негідну поведінку на дитячих майданчиках", - попередив координатор партійної організації.

"Особливих слів вдячності заслуговують й активні громадяни, завдяки яким ми оперативно дізнаємося про проблеми на які потрібно звернути увагу в першу чергу", - підсумував представник "ВОЛІ".Прес-служба партії "ВОЛЯ"
Поділитися новиною:
Поділитися