20 жовтня, 13:02

«ВОЛЯ» Дубровиччини презентувала нову громадську організацію «СИЛА ВОЛІ» (ФОТО, ВІДЕО)

Члени партії "ВОЛЯ", молодь, представники органів місцевого самоврядування, журналісти та громадські активісти в приміщенні Дубровицького професійно-технічного ліцею відвідали презентацію нової громадської організації «СИЛА ВОЛІ».

Про це повідомила прес-служба партії «ВОЛЯ».

Голова Організації Роман Колюхов повідомив,, що ідея створити громадську організацію назрівала вже 2 роки, а серед основних причин її створення виділив наступні:

- низька правова свідомість громадян, 
- повільний процес проведення реформ на місцях, 
- необхідність консолідації патріотичних сил,
- необхідність залучення молоді до суспільно-політичних процесів.

Як пояснив Голова Організації, основна її мета – це підняти рівень якості життя методом правового впливу, громадського впливу та самоорганізації. 

Також Роман Колюхов наголосив, що ГО «СИЛА ВОЛІ» не розглядає органи державної влади і місцевого самоврядування як об'єкт тиску з боку громадськості, а швидше пропонує співпрацю.

«Якщо ми, наприклад, надсилаємо запит і нам приходить адекватна відповідь, з нами йдуть на співпрацю, то ніяких претензій бути не може. Якщо ж нас ігнорують або пишуть «відписки» – то й ми будемо діяти по-іншому. Тому влада сама обирає свою роль: або співпрацювати із громадськістю або стати об'єктом тиску», - заявив Колюхов.
Крім того Голова Організації закликав громадські організації та політичні партії, цілі і методи яких співпадають із поглядами ГО «СИЛА ВОЛІ», працювати спільно.

Роман Колюхов розповів про ідеологію організації, яка ґрунтується на теорії держави і права.
«Наша ідеологія, визнаючи беззаперечну цінність Української державності як геополітичної реальності, проголошує людину та її права найвищою соціальною цінністю. Тому наше ідеологічне гасло можна сформулювати так: «Держава для людини, а не людина для держави», – розтлумачив активіст.
Маючи дві беззаперечні ідеологічні цінності – державу Україна та права людини, ідеологія ГО «СИЛА ВОЛІ» зводиться до наступного:

усвідомлення поліщуків невід'ємною частиною українського народу
усвідомлення народу України єдиним джерелом влади
історичне прагнення українського народу до незалежної держави
прагнення інтеграції із європейською культурою
прагнення до нового, високого життєвого рівня
усесторонній розвиток особистості

Колюхов також повідомив, що Координаційною радою ГО «СИЛА ВОЛІ» вже розроблений проект Стратегії розвитку Організації до 2018-го року. 

Поділитися новиною:
Поділитися