18 жовтня, 12:23

За сприяння Галини Макоти в селі на Болехівщині пробурили свердловину на воду для школи

 

У селі Козаківка Болехівської міської ради пробурили свердловину для забору води для Козаківської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Катерини Мандрик-Куйбіди.

Проблема з водою зрушила з місця завдяки сприянню депутата обласної ради від партії «ВОЛЯ» Галини Макоти.

За депутатським зверненням Галини Макоти Івано-Франківською обласною радою було виділено 66 тис. грн для буріння свердловини.

Донедавна біля школи була криниця, вода з якої використовувалася для потреб закладу, але криниця висохла. Тепер школа буде забезпечена питною водою та для технічних потреб.

«Щоб дати можливість дітям отримувати якісну освіту, необхідно забезпечити їх належними та комфортими умовами. Вода є тим ресурсом, без якого школа, та жоден інший заклад просто не може існувати» - зазначила Галина Макота.

Крім того за сприяння Галини Макоти в початковій школі встановлюють санвузол, тож тепер, за наявності водопостачання, він зможе функціонувати.

«До цього часу туалет знаходився надворі, що створювало неабиякі незручності та небезпеку для здоров’я діток. Нарешті, їх забезпечать належними умовами, і батьки зможуть не хвилюватись за здоров’я своїх дітей» - запевнила депутат.


Поділитися новиною:
Поділитися