13 жовтня, 14:44

Люди ВОЛІ Сквирщини взяли участь у німецько-українському проекті з органічного землеробства

Директор ДП «Дослідне господарство «Сквирське» Андрій Вдовиченко та директор Сквирської дослідної станції органічного
виробництва Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук Юрій Терновий взяли участь у проекті «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства».

Як повідомила прес-служба партії «ВОЛЯ», проект стартував 12 жовтня на базі Житомирського національного
агроекологічного університету.

«Дуже символічно, що проект реалізовується саме на базі агроекологічного університету, адже виробництво органічної продукції має розпочинатися з науки та мати хороших спеціалістів у цій галузі», - переконані представники партії «ВОЛЯ».

Метою проекту є сприяння покращенню експертних знань технічного та керівного персоналу в галузі органічного землеробства. Ця підтримка збільшить можливості українських виробників на внутрішньому та міжнародному ринках.

Проект передбачає тісне поєднання теоретичного та практичного навчання, характерне для німецької системи середньої спеціальної освіти.

Навчальні заходи проводитимуться з широкого спектру тем, що стосуються органічного виробництва. Крім
того, деякі аспекти переробки та збуту також можуть стати важливою частиною семінарів у рамках проекту. Зокрема, важливими є контроль, сертифікація, аудит і акредитація.

Семінари відбуватимуться по всій Україні. Проте, проект прагне до визначення регіонів із потенційно найсприятливішими для органічного сільського господарства умовами.
 
Поділитися новиною:
Поділитися