28 вересня, 15:26

«ВОЛЯ» ініціювала ремонт вулиці Набережної та прибудинкових територій у Сквирі

Голова бюджетної комісії Сквирської міської ради та депутат від партії «ВОЛЯ» Володимир Добровольський виступив з ініціативою виділення коштів на ремонт прибудинкових території у місті Сквира на Київщині. 

Про це повідомила прес-служба партії «ВОЛЯ».

«Нікому не секрет, що у м. Сквира прибудинкові території багатоповерхових будинків не ремонтувалися, на певно, з часу коли їх здавали в експлуатацію, а це не один десяток років», - сказав Добровольський.

Він повідомив, що 14  вересня 2016 року бюджетна комісія проаналізувала чисельні звернення мешканців даних будинків і вже 15 вересня було прийняте рішення Сквирської міської ради, яке передбачає
виділення коштів у сумі 110 тисяч гривен на виготовлення проектно-кошторисних документацій для капітального ремонту прибудинкових територій будинків.

 Зокрема, ці гроші будуть спрямовані на проектно-кошторисні документи для будинків за наступними адресами: вул. Богачевського 53 та вул. Богачевського 15,17, вул. Соборна (Леніна) 29, вул. Київська, та у
сумі 500 тис. грн. - на капітальний ремонт прибудинкових територій будинків по пров. Каштановий 6, вул. Богачевського 53 та Богачевського 51. 

Разом з тим, активісти «ВОЛІ» заявляють, що це далеко не всі прибудинкові території багатоповерхових
будинків, які потребують ремонту, тому вони закликають громадськість до публічного обговорення бюджету міста Сквира на 2017  рік.

В свою чергу член виконавчого комітету Сквирської міської ради Сергій Чех ініціював капітальний ремонт вулиці Набережна у місті Сквира. 

В результаті цього сесія Сквирської міської ради 12 липня 2016 року своїм рішенням заклала кошти на виготовлення
проектно-кошторисної документації  на «Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Набережна м. Сквира».
Поділитися новиною:
Поділитися