28 вересня, 15:22

Люди ВОЛІ на Рівненщині створять молодіжну правозахисну організацію

Представники Дубровицького районного осередку політичної партії «ВОЛЯ» на Рівненщині організували та провели День депутата, в ході якого було вирішено створити молодіжну громадську правозахисну організацію. 

Про це повідомила прес-служба партії «ВОЛЯ».

Депутати районної, міської та сільських рад, сільські голови, активісти партії та представники ЗМІ зібралися в залі засідань Дубровицького професійно-технічного ліцею.

Голова фракції партії «ВОЛЯ» Василь Бабан розповів про роботу фракції партії «ВОЛЯ» в Дубровицькій міській раді, а про стан справ в округах доповіли  депутати Таїсія Дубінець та Тамара Петрушко. 

Депутати різних рад мали можливість поспілкуватися, обмінятися досвідом, обговорити проблемні питання, висловити свої пропозиції щодо їх вирішення.

Зокрема, активіст «ВОЛІ» Роман Колюхов анонсував створення молодіжної громадської правозахисної організації. 

 «Ми прагнемо створити своєрідне середовище, в якому кожному буде цікаво і кожен зможе розвиватися. А головне – відчувати справжню підтримку та захист із боку організації», – зазначив Колюхов. 

Активіст наголосив, що організація працюватиме в форматі правозахисної, адже люди й так часто звертаються з тих чи інших питань до штабу «ВОЛІ». 

Організація, до складу якої входитимуть зокрема й юристи, надаватиме безкоштовну правову допомогу громадянам. 

«На цей час всі документи організації готові, вирішуються деякі юридичні питання і найближчим часом вона буде зареєстрована. Ми додатково повідомимо через ЗМІ про проведення презентації організації, на яку запросимо всіх охочих», – повідомив Роман Колюхов.

Керівник штабу партії «ВОЛЯ» в Дубровицькому районі Оксана Кондратюк зазначила, що пріоритетний напрямок роботи партії – її розширення та залучення нових членів.

За її словами, на розгляді у штаб надійшло вже чимало заяв охочих долучитися до команди «ВОЛІ», однак анкетні дані кожного, хто готовий вступити до лав політичної сили, проходять ретельну люстраційну перевірку. 

Наприкінці заходу присутні на заході депутати ухвалили план роботи районного штабу партії на третій квартал поточного року. Зокрема, з серпня по листопад проводитимуть роз’яснювальну роботу щодо об’єднання територіальних громад. Із серпня, після презентації громадської організації, регулярно проводитимуть роботу з молоддю. Також будуть регулярно проводити заходи, спрямовані на підтримку людей, які потребують допомоги. 


Прес-центр районного осередку політичної партії «Воля»
Поділитися новиною:
Поділитися