6 червня, 10:00

ОТГ не хочуть брати до себе неспроможні села – Вадим Токар

Під час створення  ОТГ найбільшою проблемою є формування переліку населених пунктів, які повинні увійти до територіальної громади. Адже неспроможні або малоспроможні населені пункти ніхто не хоче приєднувати. Про це розповів Макарівський селищний голова, людина ВОЛІ Вадим Токар. Він нагадав, що наразі розглядається варіант створення трьох об’єднаних територіальних громад на базі Макарівського району.

«Перед тим, як ухвалювати доленосні для кожного населеного пункту рішення, потрібно сідати за стіл, брати калькулятор, показники бюджету, перспективні показники, все рахувати і лише потім приходити до загального знаменника. Всі територіальні громади повинні нести солідарну відповідальність  за ті населені пункти, які вважаються неспроможними», - наголосив Токар.

Він зазначив, що наразі складається ситуація, коли смт. Макарів хочуть залишити у більш програшному варіанті, оскільки до нього планують приєднати найбільшу кількість неспроможних сіл. «Я категорично проти такого підходу. Скидати на Макарів найбідніші села – це неправильно», -  вважає людина ВОЛІ.

Вадим Токар ініціював зустріч активних сільських, селищних голів, які планують бути центрами ОТГ, та запропонував домовитись про розподіл сіл, які не можуть себе утримувати.

Прес-служба партії «ВОЛЯ»

Поділитися новиною:
Поділитися