16 травня, 14:00

В Нетішині залучають меценатів до облаштування земельних ділянок для учасників АТО

Нетішинська влада попри недостатність відповідного фінансування знаходить можливості для забезпечення учасників АТО земельними ділянками. За  сприяння міського голови Нетішина, людини ВОЛІ  Олександра Супрунюка та багатьох небайдужих людей триває облаштування земельних ділянок для подальшого їх використання під забудову.

За інформацією мера, на сьогодні на отримання земельних ділянок подано 168 заяв. Уже надано 44 дозволи на розробку проектів землеустрою. На опрацюванні перебуває 108 заяв, у 16 випадках було відмовлено у наданні відповідних дозволів через вагомі причини.

«Деякі земельні наділи ще далеко не в тому стані, щоб там можна було розпочинати будівництво, як наприклад, у районі вул. Космонавтів. Але відповідні роботи ведуться. Я щиро вдячний всім, хто взяв на себе відповідальність чи просто вирішив допомогти довести до ладу  земельні ділянки та дорогу до них», - розповів Супрунюк.

Він подякував народному депутату України А.Шиньковичу за надання транспорту для доставки піску та ґрунту на землі,  що потребують підсипки, та підприємцям О.Мельнику та А.Пацану за вже наданий підсипний матеріал і готовність допомагати в подальшому.

Наступним кроком стане облаштування дренажної системи. Міська влада працює над тим, аби сприяти учасникам АТО з вирішенням і цієї проблеми.

Прес-служба партії «ВОЛЯ» за матеріалами сайту Нетішинської міської ради

Поділитися новиною:
Поділитися