6 квітня, 13:22

В липні запрацює санчастина, яку ми підпорядкували місту – мер Нетішина Олександр Супрунюк

Спеціалізована  медико-санітарна частина № 4 (СМСЧ №4), яку громада Нетішина взяла під свою опіку, з липня місяця запрацює як комунальний заклад. Це стало можливим завдяки наполегливій роботі міського голови, людини ВОЛІ Олександра Супрунюка. Донедавна заклад підпорядковувався МОЗ України.

«Ми підписали акт прийому-передачі закладу. З 30 березня працює фінансова інспекція з Хмельницького. Процес думаю розтягнеться ще на два-три місяці. Але початок покладений. Зараз  документально визначається в якому стані  знаходяться об’єкти, щоб провести переговори з МОЗ. Нам  обіцяли допомогу, оскільки наша медсанчастина нікому не підконтрольна - ні міській раді, ні області. На сьогодні є бори, і треба це питання вирішити, щоб з державного бюджету їх погасити», - розповів Супрюнюк.

Він нагадав, що минулого року на утримання санчастини держава виділяла 45 млн грн, цього року субвенція становить 23 млн грн. Крім того, з місцевого бюджету вже передбачено 3,6 млн грн на закупівлю обладнання. За словами людини ВОЛІ, санчастину торкнеться питання оптимізації та скорочення кадрів: «Кількість ліжок буде зменшуватись у відповідності до нових нормативів, розроблених профільним міністерством. Скорочення кадрів також буде продовжуватись, але це стосуватиметься адміністрації закладу та роздутого штату техперсоналу, а не лікарів».

Міський голова великі надії покладає на новопризначеного головного лікаря Василя Пословського.  Колишній  начальником військового госпіталя, який створював польовий госпіталь в КМДА під час Революції Гідності, має високі моральні якості та бажання навести лад в санчастині. Враховуючи, що заклад обслуговує працівників атомної станції, місцева влада сподівається на додаткове фінансування, будівництво очисних споруд та забезпечення якісним обладнанням, якого немає в інших лікарнях.

Прес-служба партії «ВОЛЯ»

Поділитися новиною:
Поділитися