24 березня, 12:50

Нетішин ще більше почав працювати «Prozorro»

До мережі установ Нетішина (Хмельницька область), які підключилися до системи електронних держзакупівень «Prozorro», віднедавна також приєдналися міський відділ освіти, 4 загальноосвітні школи та 8 дошкільних навчальних закладів. Про це повідомила депутат Хмельницької облради Наталія Коваль.

«Наразі заклади працюють у тестовому режимі та пробують розміщувати перші замовлення. Вже зовсім скоро всю діяльність на ниві державних закупівель можна буде відслідковувати он-лайн», - прокоментувала вона.

Додамо, що на сьогодні у Нетішині до системи «Prozorro» вже підключені: Виконавчий комітет міської ради, Управління культури, Управління соціального захисту населення, КП НМР «ЖКО», КП НМР «Благоустрій», 4 загальноосвітні школи, 8 дошкільних навчальних заклади, міський відділ освіти.

У планах підключити: фінансове управління, Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, КП НМР «Агенція місцевого розвитку», а також, ймовірно, КП НМР «Торговий центр», КП НМР «Нетішинський міський ринок».

Нагадаємо, що одним із пріоритетів у діяльності міського голови Нетішина, людини ВОЛІ Олександра Супрунюка є максимальна прозорість усіх управлінських, а також фінансових процесів у місті. Одним із першочергових кроків у цьому напрямку буде запуск електронного сервісу «Розумне місто».

Довідково.

«Розумне місто» – це веб-сервіс, що реалізує концепцію «Smart City» і надає інструменти для оптимізації процесів самоврядування та боротьби з корупцією. Це своєрідне реформування управління містом, коли об’єднуються зусилля міської влади та громади міста.

Поділитися новиною:
Поділитися