17 березня, 20:39

«ВОЛЯ» виступає за створення ОТГ на територіях, де незаконно видобувають бурштин

Політична партія «ВОЛЯ» виступає за легалізацію видобутку бурштину та утворення на цих територіях об’єднаних територіальних громад, що сприятиме припиненню існуючих корупційних схем.

Про це заявив член ЦКРК партії «ВОЛЯ» Олександр Почапський.

«Єдиний вихід – це об’єднання територіальних громад, де влада буде підзвітна громаді, і тільки тоді можна буде перерізати корупційну “буршитнову ниточку” аж до самого верху», - вважає Почапський.

Політик наголошує, що в незаконному видобутку буршитну на території Дубровицького району зацікавлені, в першу чергу, місцеві чиновники, а міліція, прокуратура та СБУ це кришують.

Природоохоронні структури нічого не роблять, бо так само отримують хабарі. «Це питання потрібно вирішувати системно. Потрібно починати з парламенту і закінчувати на місцях відповідальною за це особою», - вважає Почапський.

«ВОЛЯ» виступає за легалізацію видобутку бурштину, аби кошти за це залишалися на місцях і з них можна було б привести до ладу дороги, школи, дитсадочки та інші соціальні об’єкти», - сказав член партії.

За словами Валерія Салюти, координатора Дубровицького районного осередку партії “ВОЛЯ” місцева влада зацікавлена в незаконному видобутку бурштину, тому партія «ВОЛЯ» знаходиться в жорсткій опозиції до влади Дубровицького району. «Влада, яка сформувалась в цьому районі, не здатна нічого зробити. Як незаконно добували бурштин, так його і добувають, а коли це буде законно, ніхто не буде платити їм хабарі», - підкреслив активіст.

«Ми протягом двох років боремось з бандою голови Дубровицької райдержадміністрації Кіркевича», - зазначив Салюта.

«Сьогодні Кіркевич виступає у ролі постраждалого і в ролі великого борця з бурштиновою мафією, а партію «ВОЛЯ», яка виступає за легалізацію видобутку бурштину, щоб держава і громада отримувала від цього кошти, звинувачує у тому, що ми негідники», - обурився Салюта.

Він зазначив, що на «ВОЛЮ» почали «лити бруд», бо вона виступає в опозиції до цих діячів, які перебувають у корупційній зв’язці з бурштиновою мафією. «Вони нелегально видобувають бурштин, отримують за цей видобуток хабар, який роздається всім, хто має до цього стосунок», - зазначив представник «ВОЛІ».

Поділитися новиною:
Поділитися