26 лютого, 14:00

На Рівненщині «ВОЛЯ» ініціювала аудит комунальних підприємств

Депутати «ВОЛІ» Дубровицької міської ради ініціювали аудит низки комунальних підприємств Дубровиці (Рівненська обл.) та домоглися порушення кримінальних справ за фактами виявлених зловживань.

Нагадаємо, у грудні 2015 року депутатська фракція політичної партії «Воля» Дубровицької міськради звернулася із депутатським запитом до міського голови Богдана Микульського, в якому вимагала перевірити діяльність за 2012-2015 рр. комунальних служб міста, КП «Будинкоуправління», КП «Міськводоканал», КП «Ринок», дошкільного навчального закладу №5 «Світлячок».

Створена тимчасова  контрольна комісія, яка вивчала фінансово-господарську діяльність різних комунальних підприємств, всі виявлені порушення спрямувала на розгляд до правоохоронних органів з проханням притягнути до кримінальної відповідальності винних осіб. Крім того, як розповіли волівці, підвищена увага громади до контролю за діяльністю керівників різних структур, спонукала деяких з них звільнятись за власним бажанням. Так, директора КП «Ринок» Віктор Голяка за власним бажанням звільнився зі своєї посади напередодні чергової сесії міськради, що відбулася 17 лютого цього року, де присутні депутати та громадськість міста мали заслухати його звіт.

Прес-служба партії «ВОЛЯ»

Поділитися новиною:
Поділитися