24 лютого, 18:18

У Дубровицькій міськраді депутати «ВОЛІ» ініціювали об’єднання комунальних підприємств

Депутатська фракція «ВОЛІ» у Дубровицькій  міської ради, що на Рівненщині,  запропонувала об’єднати комунальні підприємства міста, а саме: КП «Будинкоуправління», Готель «Дружба», комунальну службу міста та КП «Ринок». З відповідним запитом «волівці» звернулися до міського голови  Богдана Микульського.

Депутати від «ВОЛІ» вважають процес об'єднання комунальних служб міста логічним та вкрай необхідним. Адже це дасть можливість зекономити кошти міського бюджету, фонду оплати праці та раціонально використовувати комунальну власність.

Також люди ВОЛІ висловили своє незадоволення щодо одноосібного призначення міським головою керівників комунальних підприємств міста та пропонують обирати їх на відкритих конкурсах й створити неупереджену комісію з представників громадськості для відбору кандидатів. Як зазначив депутат «ВОЛІ» у Дубровицькій міськраді Василь Бабан, конкурсний відбір керівників підвищить ефективність роботи комунальних підприємств та унеможливить політичний тиск на їх адміністрацію.

«ВОЛЯ» виступає за  прозоре та відкрите призначення на посади керівників комунальних підприємств задля того, аби довести жителям міста, що дані підприємства можуть бути прибутковими та служити на благо громади, а не колишніх чиновників та корупціонерів. Адже у місті проживає багато молодих та здібних людей з відповідною освітою. Варто і їм дати можливість попрацювати на благо рідного міста та громаду, без жодних політичних впливів», - переконаний Бабан.

Поділитися новиною:
Поділитися