23 лютого, 12:25

На Рівненщині невідомі спалили авто активіста, який боровся з земельними оборудками

В ніч на 23 лютого, невідомі спалили автівку людини ВОЛІ Віктора Чимерика. Напередодні активіст оскаржив у суді відмову голови  сільради с. Городок Лесі Ткачук  надати йому документи про виділення земельних паїв. Свою відмову сільська голова пояснила тим, що це нібито конференційна інформація. У відповідь Віктор Чимерик звернуся до суду.

За словами людини ВОЛІ, Леся Ткачук завітала на судове засідання разом з депутатами, які намагалися вигородити очільницю села. За інформацією Віктора Чимирика, Ткачук впродовж багатьох років здійснює земельні оборудки, передаючи земельні паї своїм родичам. Варто відзначити, що с. Городок знаходиться неподалік Рівного і фактично межує з обласним центром.

За дивним збігом обставин, автомобіль Чимерика загорівся після того, як суд виніс рішення на користь активіста.

«О 4 годині ночі я почув, як спрацювала сигналізація в машині. Після цього був «хлопок». Невідомі розбили заднє  скло автівки, і закинули горючу суміш. Поки приїхали вогнеборці, то згорів автомобіль та навіс. Як мені сказали рятувальники, якби не навіс, то загорілася б і моя хата», - розповідає Віктор Чимерик.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, в 2015 році у Городку в такий самий спосіб  спалили машину депутата сільради, який теж виступав проти «деребану» земель.

Поділитися новиною:
Поділитися