25 січня, 16:28

«ВОЛЯ» підписала меморандум про створення Національного кадрового резерву

Політична партія «ВОЛЯ» та громадська організація «Центр соціального лідерства» підписали меморандум про спільну реалізацію проекту Національний кадровий резерв. У рамках співпраці у виконання проекту будуть залучені представники викладацького складу та студенти провідних вузів країни. Проект, ініційований партією «ВОЛЯ», покликаний сприяти заміні старих кадрів новими та забезпечення робочими місцями у держструктурах талановитої молоді.

Свої підписи під документом поставили представники сторін – член Ради партії «ВОЛЯ» Сергій Таран та президент ГО «Центр соціального лідерства» Октябрина Лісовська.

«Проект Національний кадровий резерв відкриває, по суті, нову епоху і нові можливості для кожної молодої людини. Усі здібні зможуть спробувати себе в ролі держслужбовців, але таких, які вже озброєні знаннями етичного кодексу та відповідною кваліфікацією, і все це завдяки менторству кращих фахівців України», - переконана пані Лісовська.

Вона додає, що «цей меморандум – стратегічний план з розвитку молодіжного резерву України, адже молодь є фундаментом змін для нашої країни».

Як розповідає Сергій Таран, у партії «ВОЛЯ» є чітке розуміння того, що успішні проекти у цій країні можливі лише, якщо залучається громадськість та представники громадських організацій.

«Зараз ми готуємося до презентації цього проекту, щоб показати як ми збираємося створювати Національний кадровий резерв для того, щоб потім отримати підтримку у вишах, регіонах України та просувати цю ідею спільно з громадськістю», - зазначив один із лідерів партії «ВОЛЯ».

Підписаний меморандум передбачає участь сторін у створенні концептуальних, науково-дослідних, освітніх, консультативних умов для реалізації проекту. Насамперед, мова йде про розробку і спільну реалізацію кадрових стратегій, створення умов для залучення до керування державними і суспільними справами найбільш дієвих, професійних, некорумпованих громадян з активною позицією, а також розробка пропозицій та організація семінарів, тренінгів, підготовка програм, проектів розвитку з підвищення якості людського та соціального капіталів, задіяних у проекті Національний кадровий резерв.

Підписаним меморандумом сторони створили Консорціум як  постійно діючим координаційним і дорадчим органом, який утворений для реалізації кадрової стратегії країни та створення Національного кадрового резерву України.

Нагадаємо, партія «ВОЛЯ» ще в середині жовтня 2014 року виступила з ініціативою про створення Національного кадрового резерву України, який реалізовувати розпочинає із січня поточного року.

Поділитися новиною:
Поділитися